Жени Калканджиева и Тачо са разделени! Стефан Манов най-накрая си призна. Веднага след като двамата напуснаха Къщата на ВИП Брадър, са сложили край на отношенията си, и този път завинаги.
По думите на Тачо, причините са комплексни. Звездната двойка имаше сериозни проблеми още преди влизането в риалити шоуто. Въпреки това, решили, че Къщата може да бъде добър тест за брака им и именно там да решат бъдещето си.
За съжаление, във ВИП Брадър двамата само затвърдили опасенията си, че е време за раздяла.
„Да, разделени сме и живеем отделно. Същевременно обаче виждам и нея и сина ни Жорко всеки ден. Случващото се не влияе върху отношението ни спрямо детето. Отношенията между нас са нормални, доколкото го позволява въобще настоящата ситуация“, призна Тачо в интервю за сайта big5.bg.
Причината за раздялата е най-вече в известността на Жени – фактор, който потискал Манов през годините и в крайна сметка си казва думата, пише pik.bg.
Той сподели, че съжалява адски много за шамара, който удари на Зорница Линдарева в Къщата, както и за някои свои необмислени реплики. Най-вероятно визира разкритието, че жена му Жени е любовница на Кела.
Иззеха списъци с имена, пари и предизборна бюлетина от складова база в самоковско село
Дата: 07/04, 21:15
Илин Димитров: ролята на депутатите от Варна е да работят за Варна, а не да са неоткриваеми, след като ги изберат
Дата: 07/04, 21:10
Възвръщане на независимостта след пет години с болестта на Паркинсон
Дата: 07/04, 21:10
Говорителката на Белия дом: Само Доналд Тръмп знае какво ще направи в Иран
Дата: 07/04, 21:091 Коментар
Жена загина след падане от скала в Метеора
Дата: 07/04, 21:03