Михаел Шумахер все по-добре - плаче, когато чуе жена си и децата


28/12/2014, 23:17

Състоянието на седемкратният шампион от "Формула 1" Михаел Шумахер продължава да се подобрява. Истинско чудо е станало със здравето му по празниците, когато около него за били всичките му близки, разкриват от обкръжението му, съобщава "Крос".

По думите на семейството му състезателят вече плаче, когато чува гласовете на жена си и децата си. Това съобщи в "Туитър" и журналистът от "Скай Спорт" Антонио Босели, позовавайки се на своя колега Джорджо Теруци, пише pik.bg.

"Моят приятел и колега Джорджо Теруци ми разказа, че Шуми плаче, когато чуе гласовете на жена си и децата си. Това не е много радостна новина, но показва, че той се връща към живота", написа Босели.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



6 месеца затвор за 45-годишен мъж от Варненско, ползвал фалшива шофьорска книжка
Дата: 07/04, 16:23

Проф. Кантарджиев: Няма връзка между ваксината срещу морбили и аутизма
Дата: 07/04, 16:19

THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 16:10

Military Watch Magazine: Съпротива срещу сухопътна инвазия в Иран сред генералитета на САЩ предизвика Тръмп да направи чистка в Пентагона
Дата: 07/04, 16:09

Летищата във Варна и Бургас нямат индикации за недостиг на гориво
Дата: 07/04, 16:08

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия