Михаел Шумахер все по-добре - плаче, когато чуе жена си и децата


28/12/2014, 23:17

Състоянието на седемкратният шампион от "Формула 1" Михаел Шумахер продължава да се подобрява. Истинско чудо е станало със здравето му по празниците, когато около него за били всичките му близки, разкриват от обкръжението му, съобщава "Крос".

По думите на семейството му състезателят вече плаче, когато чува гласовете на жена си и децата си. Това съобщи в "Туитър" и журналистът от "Скай Спорт" Антонио Босели, позовавайки се на своя колега Джорджо Теруци, пише pik.bg.

"Моят приятел и колега Джорджо Теруци ми разказа, че Шуми плаче, когато чуе гласовете на жена си и децата си. Това не е много радостна новина, но показва, че той се връща към живота", написа Босели.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ще продължи санитарната сеч на Шуменското плато
Дата: 08/04, 01:00

Предлагат трима шуменци за почетни граждани посмъртно
Дата: 08/04, 00:45

8 април - Международен ден на ромите
Дата: 08/04, 00:30

THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 08/04, 00:20

Бившият енергиен министър Александър Николов: С над 40% ще се повишат цените, ако не се вземат мерки
Дата: 08/04, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия