Жената с най-красиво тяло във Вселената е българка!


03/01/2015, 10:03

Зашеметяващата блогоевградчанка Жана Янева е момичето с най-красивото тяло във Вселената. Нашият модел отвя конкуренцията на международния конкурс в Бодрум. В ролята на жури се вживя и руският милиардер Роман Абрамович, който според местните медии наблюдавал шоуто от борда на яхтата си.

„Надпреварата „Фотомодел на Вселената” се провеждаше в старинен амфитеатър на брега на морето, пише блиц. Абрамович беше закотвил яхтата си недалеч от брега. На втората вечер дойде при нас и се запознахме”, каза пред „Преса” Жана, която си тръгна от конкурса не само с титлата, а и с много договори за реклама. 
В битката за короната българката изпревари 30 утвърдени модели от целия свят. 
Преди две години Жана представи страната ни на световния конкурс „Мис Вселена”, чиито права държи Доналд Тръмп. В момента тя прави магистратура по бизнес администрация в НБУ.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мирчев и Божанов изразиха резерви към състава на правителството
Дата: 08/05, 09:021 Коментар

Радев се появи с жена си за ръка в парламента
Дата: 08/05, 08:591 Коментар

Журналист посочи силния човек до Радев
Дата: 08/05, 08:53

Радев: Имаме мнозинство и няма да бъде проблем, ако не подкрепят кабинета
Дата: 08/05, 08:47

Лекарите консултират по телефон и таблет
Дата: 08/05, 08:371 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия