Съученичка на убитата Татяна: Беше невероятна ученичка! Убиха я, защото знаеше нещо


15/01/2015, 12:38

"Татяна беше много принципна, пред нищо не свеждаше глава, за да казва истината. Вероятно е чула случайно разговор за престъпление, затова я застреляха". Това каза пред "Пик" Вили Христова, бивша съученичка на застреляната кметска пиарка Татяна Стоянова. 

"Бяхме съученички в Пазарджишката френска гимназия. Помня я като една много силна личност. За разлика от другите момичета, тя не се обличаше с красиви дрехи, за нея бяха важни други неща. Не беше и любовчийка, обичаше да гледа мачове с баща си, коментираше с момчетата футболните срещи, всички й се чудихме как може да разбира толкова тази мъжка игра", спомня си пред медията ни съученичката й.

"Седеше до най-добрата ми приятелка Бояна, тя й ходеше на гости, няма да забравя как когато вдигаха Татяна по Български език и Литература, тя за секунди развиваше всякакви теми, целият клас оставахме с отворена уста. Нямаше гадже в училище, беше нисичка, но чаровна, момчетата я харесваха като приятел, като човек, с който могат да говорят", разказва пред "Пик" Вили Христова.

Тя е убедена, че ако Татяна е знаела за някакво престъпление, тя е щяла да направи всичко, което трябва да извърши един съвестен гражданин. "За нея принципите бяха всичко. Беше само едно дете на майка си, тя я бе възпитала перфектно", завършва съученичката й.

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

    

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Катастрофа с жертва затвори участък от „Хемус“ край Шумен
Дата: 07/07, 13:15

Татяна Герганова е новият главен архитект на София
Дата: 07/07, 13:11

7057 души получават пенсия и заплата в МВР
Дата: 07/07, 13:081 Коментар

МВР събра над 6 млн. евро от глоби
Дата: 07/07, 13:01

Гришо: Целта да спечеля турнир от Големия шлем никога не е изчезвала
Дата: 07/07, 12:58

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия