Съпругът от Раднево гръмнал жена си в главата и налапал дулото


20/01/2015, 12:42

Случаят в Раднево е извършено убийство и последвало го самоубийство. Няма данни външен човек да е извършил екзекуцията. Мъжът първо е застрелял съпругата си и после сам е сложил край на живота си. Това сочи първоначалния оглед, съобщи директорът на полицията в Стара Загора Иван Чолаков, цитиран от Блиц. Назначена е съдебно-медицинска и балистична експертиза. Те ще отговорят на много въпроси на разследващите, каза още Чолаков.

Все още не е ясно защо и поради какви причини мъжът е решил да стигне до крайното решение. Убийството и самоубийството са извършени с незаконна гладкоцевна ловна пушка. С такава преди дни в Пловдив бе застрелян ММА борецът Димитър Стоянов, Лудия. 

По непотвърдена информация смъртоносните рани на жената са в главата, а съпругът е налапал дулото. Както писахме по-рано на 19 януари вечерта синът на 40-годишната жена е открил простреляна и мъртва в дома им майка си и 56-годишният си пастрок. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Италиански съд постанови, че едно дете може да има трима родители
Дата: 12/05, 21:15

Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54

България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53

Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия