Повече от 20 души са разпитани до момента за убийството на Димитър Стоянов - Лудия. Това съобщи окръжният прокурор на Пловдив Румен Попов. "Прекалено много действия по разследването на убийството се извършват в момента, но нито едно не търпи разпространение чрез медиите", каза Попов.
От прокуратурата и полицията в Пловдив са преценили, че е необходимо спокойствие, за да се продължи с действията, съобщава "Марица".
Ако има нещо за казване, то ще бъде обявено, беше лаконичен окръжният прокурор Румен Попов.
Припомняме, че Димитър Стоянов беше убит пред дома си в Пловдив около 19.30 часа на 14 януари. Той е бил прострелян с гладкоцевна пушка 12-и калибър, от съвсем близко разстояние, обяви на брифинг в София главният секретар на МВР Светлозар Лазаров.
Продължават оперативните и процесуално-следствените действия за разкриване на извършителя на тежкото криминално престъпление, както и на мотивите му, съобщават от полицията.
Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10
Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00
Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50
Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40