“Черно море” с първа загуба при 19-годишните

20.11.2013 / 16:48 0

“Черно море” записа първа загуба в Елитната юношеска дивизия до 19 години. Варненци бяха надиграни с 2:0 при гостуването си на “Литекс” в отложен мач от втория кръг.

След равностойни 35 минути, футболистите на “моряците” допуснаха две индивидуални грешки в края на първото полувреме и те доведоха до голове на Динко Митрев и Реян Даскалов. През втората част тимът на Иван Николов имаше тотално превъзходство, но така и не успя да реализира гол в противниковата врата.

След двубоя наставникът разкри, че е доволен от старанието на неговите футболисти, като изключва единствено последните 10 минути на първото полувреме.

Въпреки загубата “Черно море” продължава да е лидер в класирането заедно с “Левски”, като двата тима имат по 32 точки. “Сините” биха ЦСКА с гол в последната минута. “Армейците” са на трета позиция с 31 точки, а веднага зад тях с 30 е “Литекс”.

Тази събота “Черно море” гостува на “Берое” в Стара Загора.