България - Италия 2:1, Мицански също бележи

28.03.2015 / 22:04 2

Отборите на България и Италия играят при 2:1 европейската квалификация на стадион "Васил Левски". Още в 19-ата секунда Чиро Имобиле остана очи в очи с Николай Михайлов, който изби в корнер. Три минути по-късно Йордан Минев си вкара автогол, след като изби в него центриране на Бертолачи. В

еднага след това удар от фаул на Антонио кандрева бе избит от Михайлов в корнер. В 8-ата минута при първата добра атака за "лъвовете" Михаил Александров стреля от въздуха, но Марко Верати изби пред голлинията. Ивелин Попов със страхотен гол изравни в 11-ата минута.

ГЛЕДАЙТЕ ТУКТУК или ТУК!

Бившият капитан на "трикольорите" преодоля Леонардо Бонучи и от 23 метра прати топката в долния десен ъгъл на Сиригу.

Европейска квалификация, група "Н":

БЪЛГАРИЯ - ИТАЛИЯ 2:1 0:1 Минев (4-автогол) 1:1 Попов (10) 2:1 Мицански (17)

БЪЛГАРИЯ: (4-2-3-1): Николай Михайлов; Станислав Манолев, Николай Бодуров, Александър Александров, Йордан Минев; Светослав Дяков, Владимир Гаджев, Михаил Александров, Ивелин Попов, Георги Миланов; Илиян Мицански ИТАЛИЯ (3-5-2): Салваторе Сиригу, Джорджо Киелини, Леонардо Бонучи, Андреа Бардзали, Лука Антонели, Андреа Бертолачи, Антонио Кандрева, Марко Верати, Матео Дармиан, Чиро Имобиле, Симоне Дзадза Стадион: "Васил Левски", София Начало: 21:45 часа Съдия: Дамир Скомина, Словения