4-годишно дете загина, блъснато от джип в Стара Загора

03.06.2014 / 08:14 2

снимка: Нова ТВ

Джип блъсна 4-годишно дете до училище в Стара Загора и то почина. Това съобщиха за Фокус от пресцентъра на ОД на МВР в града.

Инцидентът е станал около 19:00 часа вчера пред СОУ „Васил Левски”, намиращо се в центъра на Стара Загора.

Детето имало близначе. Двете деца били заченати инвитро и били чакани дълги години, съобщи bTV.

Шофьорът, блъснал и убил 4-годишно дете в Стара Загора, е задържан. Директорът на полицията Иван Чолаков съобщи за Нова телевизия, че инцидентът станал, докато мъжът маневрирал в пешеходната зона. Той е от Стара Загора, около 45-годишен. 

Предстои да му бъде повдигнато обвинение за причиняване на смърт при транспортно произшествие. От полицията ще поискат мярката за неотклонение да бъде 72 часа, уточни Иван Чолаков.

В социалните мрежи хората вече се организират за протест заради инцидента.

Призивът в социалните мрежи е днес в 10:00 часа всеки да отиде на мястото на трагедията с цвете в ръка, за да покаже съпричастност към близките и с искане за справедлив процес. /"24 часа"


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама