Геша: Нови Пазар разнасяха съдията! Треньорът им ритна наш футболист

12.03.2016 / 18:21 5

Отборът на Черноморец (Балчик) взе 35-а рекордна победа поред в Североизточна „В” група. Подопечните на Геша биха днес Ботев с 2:1 в мач от XVI кръг в Нови Пазар.

И трите гола паднаха след почивката. Васко Тачев изведе гостите напред, домакните изравниха, но  в последната минута Ахмет Хикмет донесе трите точки на гостите с майсторски шут.

Треньорът на Балчик Георги Иванов-Геша похвали своите за добрата игра и отправи критики към съдията.

„Трябваше да решим срещата по-рано, но Васко Тачев пропусна две положения. Мачът беше нещо като Брестак, хайде да не ги обиждам, Куртово Корнайре – Цалапица. Новопазарци през цялото време налитаха на бой на съдията и го разнасяха по терена. За първи път виждам реферът да предупреди четири пъти играч на съперника и да не го изгони. Домакините ритаха и блъскаха също наши играчи след всяко отсъждане. Треньорът им Захари Василев пък влезе на терена и ритна наш футболист. Искам да поздравя моите футболисти за европейското поведение – те нито оспорваха решенията на съдията, нито отправяха реплики към него”, каза за petel.bg Геша.

В друг мач Калиакра победи Светкавица с 3:1, но продължава да изостава на 10 точти от лидера Балчик.