Банева от ефира: Онзи, който заложи бомбата в офиса ни е...
Кадър: Нова тв
„Това не е първият инцидент, който е свързан с мен и наши фирми и офиси. И за тези инциденти, които се случват, съм подала над 17 жалби в прокуратурата, Върховна касационна прокуратура, Софийска градска прокуратура”, заяви за „Здравей, България” Евгения Банева. Причина за изказването й бе нападението на офис на семейство Баневи на столичния булевард „Витоша”.
„Знам кое е е това лице и коя е тази фирма. И днес на фейсбук страницата на туристическия холдинг ще бъдат извадени всички прокурорски преписки със входящите номера досега”, коментира още Банева.
Тя уточни, че това е втори опит за хвърляне на бомби в техен офис.
„На 7 ноември беше направен опит за запалване на централния ресторант във в.к. „Русалка”. По същото време миналата година бе запалена нашата вила във в.с. Русалка. Няма да цитирам имена. Не е моя работа да го докажа. Но това са действия срещу мен, моята фамилия, срещу наши служители, които целят ежедневен тормоз, който е свързан с постигане на определени икономически интереси”, поясни Евгения Банева.
По думите й обаче не става въпрос за местната власт.
„Самата местна власт си признава, че има натиск отгоре. Всички знаем кое е това високо място - управляващата партия и прокуратурата”, каза още Банева.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

