Безмилостен Балчик смаза и Суворово за 27-ата победа. Вижте резултатите от кръга в Североизточна "В" група

04.10.2015 / 18:27 1

Отборът на Черноморец (Балчик) продължи да гази в Североизточна „В“ група. Подопечните на Геша отнесоха с 4:0 като гост Суворово и вече имат 27 поредни победи. Ивайло Лазаров откри през първото полувреме, а след почивката се разписаха Виктор Митев, Беадир Беадиров и Васил Тачев.

„През първото полувреме ни отмениха чист гол. Техен защитник върна топката към вратаря, Васко Тачев я вкара в мрежата, но незнайно защо асистентът вдигна засада. После класата ни си каза думата и ги довършихме. Домакините искаха са създадат изкуствено напрежение и да сковат съдиите, но мисията им не успя“, заяви за petel.bg Геша. Неговият тим е лидер с пълен актив от 24 точки, пред Светкавица – 19, и Суворово- 17.

Резултати от VIII кръг:  Химик – Септември 3:2, Марисан – Интер 2:0, Калиакра – Ботев 2:1, Суворово – Черноморец 0:4, Тича 1948 (Долни Чифлик) – Две Могили 2:0, Шумен – Бенковски 7:1, Светкавица – Кубрат 3:0