Бой между тираджии завърши със смъртта на 46-годишен мъж

26.10.2015 / 10:43 0

Снимка: Булфото

46-годишен мъж е починал след скандал и бой в Монтана, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Монтана. Вчера, около 10.50 часа на бул. „Трети март” срещу № 155 в град Монтана, в крайната дясна лента за движение с посока от град Монтана към град Видин, на разстояние от 20 метра по между си са спрели товарен автомобил седлови влекач „Волво” с прикачно полуремарке „Shmitz” с водач 43-годишният М.И. от град София и седлови влекач „Волво” с прикачно полуремарке „Shmitz” с водач Г.А. на 32 години от град Карлово.


В лентата за движение за насрещно движение от град Видин към град Монтана е спрял седлови влекач „Ивеко” със софийска регистрация и прикачно полуремарке към него с водач И.Р. на 46 години от град Кюстендил. В пространството между товарните автомобили „Волво” е възникнала свада и бой между И.Р. на 46 години от град Кюстендил и Г.А. на 32 години от град Карлово.

По време на боя е причинена смърт по непредпазливост на И.Р. на 46 години от град Кюстендил, който се е ударил в ремаркето на преминаващ в посока от Монтана към Видин товарен автомобил „Волво” с прикачно полуремарке с водач М.З. на 35 години, турски гражданин. Пробата за алкохол на турския водач е отрицателна. Трупът на И.Р. на 46 години от град Кюстендил е транспортиран в МБАЛ Монтана за установяване причината за смъртта. Г.А. на 32 години от град Карлово е задържан за 24 часа в РУ-Монтана. Местопроизшествието е посетено от оперативно-следствена група на РУ-Монтана.

По случая е образувано досъдебно производство по чл. 124, ал. 1 от Наказателния кодекс в Районно управление „Полиция”-Монтана.

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама