Дани Георгиев: Носът ми е подут, така не се бях ядосвал на съперник!

02.12.2015 / 15:40 0

Възстановителна тренировка на стадион "Тича" проведоха футболистите на Черно море след мача с Литекс (1:1). С болки в областа на бедрото е централният бранител Жиньо, който бе сменен принудително в 43-ата минута на двубоя с "оранжевите". Бранителят ще мине ехограф, след който ще има повече яснота относно контузията му. 

Опитния халф Даниел Георгиев, който бе ударен грубо в лицето от Диого Виана, е с подут нос. "Така не се бях  ядосвал на съперников футболист. През цялото време игра брутално срещу мен. За щастие няма счупване, както се получи в мача със Славия в София през ноември 2013 година. Разминах се само с натъртване", заяви Георгиев. 

За утре наставникът на "моряците" Никола Спасов е предвидил една тренировка, с която ще бъде даден старт на подготовката за мача от 19-ия кръг на "А" група с Пирин в Благоевград. Двубоят е в неделя от 14 часа. 

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама