Дерменджиев: 2:0 срещу Черно море е достатъчен резултат

25.10.2014 / 21:55 0

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев обяви, че е доволен от представянето на своите футболисти, които биха с 2:0 като домакин Черно море в мач от 13-ия кръг на "А" група, пише "Спортал".

"Пропуснахме доста голове. Контролирахме играта през целия мач. Второто полувреме отбелязахме две попадения, можеше и още. 2:0 е достатъчен резултат - играхме с Базел и имахме за почивка само два дни.

Срещата с ЦСКА не е далеч, но играем мач за мач. Съобразяваме се и гледаме да бием във всеки мач. Доволен съм от Вандерсон и Мисиджан. Вкараха голове и показаха, че може да се разчита на тях, а и на всички останали футболисти", каза Дерменджиев. /"ПЕТЕЛ"

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!