Добруджа измъкна 2:2 у дома с два гола на Наско Илиев. Резултатите от „Б“ група

03.08.2014 / 09:16 0

Добруджа измъкна 2:2 от Ботев (Враца) в среща от първия кръг на „Б“ група в Добрич. В герой за домакините се превърна бившият нападател на Черно море Атанас Илиев, който влезе в 60-ата минута, но вкара двата гола за точката.

Домакините губеха почти през цялото време. Те изравниха чрез Илиев за 1:1 в 87-ата минута, но веднага след това врачани отново излязоха напред. В последните секунди обаче Наско фиксира крайното 2:2.

Резултати от първия кръг в „Б“ група: Локомотив (Мездра) - Созопол 0:0, Локомотив  (Горна Оряховица) - Пирин (Разлог) 1:2, Добруджа – Ботев (Вр) 2:2, Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово) 4:0, Черноморец – Монтана 1:2, Верея (Стара Загора) – Септември (Симитли) 1:0, Раковски – ФК Бургас днес.

Срещата Банско – Спартак 1918 не се игра. Във вторник Спортно-техническата комисия на БФС ще присъди служебна победа с 3:0 на домакините и ще наложи глоба на варненския тим за неявяването на мача.