Дубълът на „моряците“ уцели четири греди при 0:0 с Марек

19.11.2014 / 16:18 1

Дубълът на Черно море врътна 0:0 срещу Марек на терена под Аспаруховия мост вчера. „Моряците“ имаха осезаемо превъзходство през второто полувреме, но изпуснаха няколко положения и уцелиха чeтири греди чрез Мартин Костадинов, Илиян Неделчев, Кристиян Пешков и Николай Минков. Дупничани се държаха само до почивката, а после умората им се отрази, след като бяха тръгнали за Варна в 4 часа сутринта в сряда.

„Второто полувреме играхме само пред тяхната врата, но имахме уникален малшанс пред гола. Вратарят им пък направи невероятни спасявяния“, заяви за „Народно дело“ наставникът на „моряците“ Станислав Стоянов.