Дубълът на Черно море падна от Лудогорец под Аспаруховия мост

27.10.2014 / 16:45 0

Дубълът на Черно море изгуби с 1:2 от Лудогорец в среща от XIII кръг на първенството на терена под Аспаруховия мост, играна под дъжд и на хлъзгъв терен. Гостите откриха резултата, а Илиян Неделчев изравни. След почивката Лудогорец остана с 10 души заради червен картон, но малко след това статуквото беше възстановено, тъй като Алексъндър Йовчев от домакините също бе пратен под душа с втори жълт картон. В 75-ата минута разградчани вкараха втори гол и взеха трите точки.

Така серията от 3 победи поред и равен на „моряците“ приключи. „Ако бяхме спечелили, щяхме да излезем трети, но не успяхме. Двубоят бе равностоен, но при 1:1 реферът вдигна жълт картон за симулация на Сашо Йовчев, вместо да отсъди дузпа за нас. Така поне се видя отстрани. По-късно Сашо влезе остро и логично бе изгонен“, заяви за petel.bg наставникът на домакините Станислав Стоянов.

Той използва: Християн Христов, Александър Михайлов, Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Карен Мадуян (70-Красимир Крумов), Емил Илиев, Александър Попов, Илиян Неделчев, Николай Минков, Кристиян Пешков (80-Ангел Стоянов)