Дубълът на Черно море се къса от пропуски в София. Върти 1:1 със Славия

21.04.2015 / 18:07 1

Дубълът на Черно море завърши 1:1 срещу Славия в София в мач от поредния кръг на първенството, който завърши преди минути. Домакините откриха чрез автогол на Ангел Стоянов в 8-ата минута, а Николай Минков изравни в 75-ата. Варненци играха по-добре, но нямаха шанс да вкарат. Емил Илиев уцели гредата през първото полувреме, а след почивката пропуски направиха Минков, Пешков и Йосков.

"Играхме по-добре от тях, но те имаха късмет да поведат след нелеп автогол, когато Ангел Стоянов не улучи добре топката и тя прехвърли вратаря ни. След това направихме много пропуски, но съм доволен от момчетата, както и от включването на Йосков", заяви за petel.bg наставникът на "моряците" Станислав Стоянов.

Съставът: Злати Златев, Александър Йовчев, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Слави Сталев, Даниел Димитров, Карен Мадуян (80-Георги Гушлев), Александър Попов (39-Емил Илиев), Стефан Иванов (46-Валентин Йосков), Николай Минков, Кристиян Пешков