Дублиращите отбори на Черно море и Берое завършиха 0:0

22.07.2014 / 20:08 6

Черно море и Берое направиха 0:0 в двубоя си от първия кръг на първенството на дублиращите отбори. Мачът се игра под Аспаруховия мост, а на трибуните бяха старши треньорът на мъжете Александър Станков и помощникът му Емануел Луканов. На разположение на старши треньора на варненци Станислав Стоянов бяха шестима от футболистите, които играят при мъжете - Християн Христов, Мартин Костадинов, Александър Йовчев, Живко Атанасов, Бекир Расим и Живко Петков.

В 16-ата минута Расим можеше да открие резултата за домакините, но ударът му от фаул мина на сантиметри покрай гредата. В 40-ата минута Живко Атанасов стреля добре с глава след центриране от статично положение, но топката мина покрай целта. В края на първата част пък гол на Берое бе отменен поради засада. Гостите удариха и греда в началото на втората част чрез Пейчо Ненчев. На два пъти през второто полувреме старозагорци избиваха топката от голлинията. В последната минута Стефан Иванов от Черно море получи втори жълт картон и бе принуден да напусне терена.

Снимки: Михаил Дечев

Черно море - Берое 0:0

Черно море: Християн Христов, Живко Атанасов (70 Ангел Стоянов), Мартин Костадинов, Александър Йовчев, Бекир Расим (81 Даниел Димитров), Живко Петков (70 Николай Минков), Александър Попов, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Никола Николов, Кристиан Пешков

Берое: Михаил Михайлов, Пламен Тенев, Илия Мунин, Диян Динев, Георги Динков, Пейчо Енчев, Кирил Личев, Димитър Трайков, Денислав Димитров, Никола Грозданов, Венцислав Иванов

Съдия: Ивелин Занев (Русе)