Ето я бомбата под "тойотата" на пловдивската адвокатка. Адската машина е огромна

20.03.2014 / 11:44 1

Божичко, ето я бомбата, виждам я! Тя е огромна! Така реагира съседка на Евелина Божикова, след като видя страховития пакет с жици по него под автомобила на адвокатката, съобщава „Под тепето“.

И в момента адската машина се намира под „Тойота Ярис“, собственост на съпругата на апелативния съдия и бивш зам.-министър на правосъдието Севдалин Божиков.

Притеснително е. Не ни пускат по магазините, тук някакви хора не могат да се приберат по домовете си. Но ситуацията е форсмажорна, влизаме в положение, коментираха около полицейските заграждения търговци, които трябваше да отворят магазинчетата си по „ Христо Г. Данов”, но не бяха пуснати от униформените служители на реда.

На мястото вече има сапьори от СДОТО от столицата, които трябва да обезвредят взривното устройство.

Евелина Божикова

„Нямам представа кой го е направил. Ако знаех кой има намерение да извърши това нещо, досега този човек щеше да е в затвора“, каза пред дома си известният адвокат Евелина Божикова.

Досега не съм получавала заплахи, но случилото се не ме изненадва, тъй като работя по дела с огромни икономически интереси. Сутринта видяхме струпани съседите край колата ни и мъжът ми слезе да види какво става, коментира тя.

Юристката потегли в суматохата за Лондон. Тя отива да види сина си Валери, който учи там.


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама