ФК Спартак отнесе Тополи със 7:1. Владо Мирчев дебютира с хеттрик (снимки)

20.03.2016 / 17:00 4

Дебютиралият за ФК Спартак Владо Мирчев вкара хеттрик при успеха със 7:1 над Тополи в мач от XII кръг на „А” окръжна група на „Локомотив” днес.

Домакините бъро поведоха с 3:0 след голове на Ивайло Русев, Мирчев и Иван Добрев, а на почивката водеха с 3:1. През второто полувреме спартаклии вкараха четири безответни гола. Разписаха се Тодор Апостолов и на два пъти Мирчев, а играч на гостите си отбеляза автогол.

Съставът: Митко Недев, Тодор Апостолов (Денислав Драганов), Митко Пантев, Иван Иванов (Павел Маринов), Вилиян Денчев (Микаел Асат), Иван Добрев, Мартин Русев, Десислав Дяков (Галин Петров), Ивайло Русев (Ивайло Димитров), Владо Мирчев, Александър Степич