Футболни таланти на Черно море победиха Динамо (Букурещ)

29.08.2016 / 15:03 0

Децата на Черно море, родени 2002 година, постигнаха победа в последната си контрола от предсезонната подготовка.

“Моряците” на Николай Кънчев биха с 3:1 Динамо (Букурещ) в Балчик. След нулево първо полувреме варненци стартираха втората част ударно и само пет минути след подновяването на играта откриха резултата. Златин Станков се пребори в наказателното поле за висока топка, а Джан Хасан на празна врата реализира за 1:0. Малко след това Златин Станков открадна топката в средата на терена и след двойно подаване проби по фланга, нахлу в наказателното поле и простреля стража на гостите за 2:0. Минути по-късно Мартин Милушев направи резултата класически, след като бе изведен сам срещу вратата. Малко преди края на срещата гостите намалиха след грешка в защитния вал на “моряците”.

“Доволен съм от представянето през второто полувреме. Полезна проверка за нас срещу добър отбор. Това беше последният ни спаринг преди началото на първенството”, каза Николай Кънчев.