Геша: Каварна, където ги хванем, там ги бием!

28.09.2015 / 11:20 0

Треньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша не показа емоции след 26-ата поредна победа на отбора, макар че бе постигната в морското дерби с Калиакра. Балчиклии биха с 5:3 при завръщането на обновения си стадион и продължават да са лидер с пълен актив от 21 точки в Североизточна „В“ група.

„В мачовете с Каварна винаги е имало закачка и се играят за престиж. Но ние вече ги бием, където ги хванем - четири пъти поред, така че не сме направили кой знае какво. Важното е, че момчетата играят така, както искам и носим емоции на феновете. Радвам се, че вече отново домакинстваме на прекрасния ни стадион“, заяви за petel.bg Геша. Неговите подопечни поведоха с 3:0 още до 25-ата минута с голове на Васил Тачев, Виктор Митев и Ахмет Хикмет, а синът на Антон Велков – Николай, върна едно попадение от фаул. В началото на второто полувреме Детелин Димитров направи 2:3, но с два гола на Валентин Веселинов балчиклии стигнаха до 5:2 и убиха интригата. Силите на каварненци стигнаха само за трето попадение в края, дело на юношата на Спартак Ивайло Русев.