Хандбалният Локомотив загуби от белгийци в Европа

10.10.2015 / 19:22 0

Хандбалистите на Локомотив загубиха с 27:35 от белгийския Висе в първи мач от втория кръг на „Чалъндж Къп“. Двубоят се игра в Камчия.

Варненци, които са носители на Купата на България, играха по-добре през първото полувреме, но през втората част разликата в класите си пролича и гостите натрупаха солидния си аванс за крайния резултат. Най-резултатен за Локо бе Бранимир Балчев с 12 гола.

"Доволен съм от показаното от момчетата, тъй като се опитаха да се противопоставят. Съперникът ни обаче е класен отбор и през второто полувреме разликата си пролича. Превъзхождаха ни във всичко. Все още сме далеч от европейския хандбал", заяви за "Петел" наставникът на "железничарите" от Варна Никола Карастоянов.