Ивайло Петев най-после повика футболисти на Черно море в националния тим. Ето кои са

07.11.2015 / 20:51 1

Националният селекционер Ивайло Петев най-после повика футболисти на носителя на Купата и Суперкупата на България по футбол. Той реагира светкавично, след като от Литекс спряха петима от футболистите си за националния и викна на техните места нови четирима футболисти. Проблемите за специалиста обаче се увеличиха с още двама отпаднали – заради контузии. Полузащитникът на Левски Георги Костадинов и бранителят на Ботев Радослав Терзиев няма да могат да бъдат използвани от националния селекционер в започващия от понеделник лагер на „трикольорите”.

На техни места са извикани капитанът на Черно море Михаил Венков, съотборникът му на "Тича" Стефан Станчев, халфът и крилото на Ботев Лъчезар Балтанов и Даниел Генов, защитникът на Локомотив (Пловдив) Кирил Котев и полузащитникът на Левски Радослав Цонев.

"А" националният ни отбор ще проведе тренировъчен лагер в град Правец между 9-ти и 13-ти ноември. На 11-ти ноември от 17:00 ч., повиканите от селекционера Ивайло Петев футболисти, ще вземат участие в двустранна игра, която ще бъде закрита за медии и фенове.

За 13-ти ноември от 15:00 ч., е предвидена приятелска среща с националния отбор до 21 години. Двубоят ще се състои на терена на Българския футболен съюз в спортен комплекс "Правец" и ще бъде открит за представители на медиите.  


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама