Издирват мъж, изгубил се преди седмица на хижа „Мургана”! Близките му са отчаяни, смятат да го търсят сами

25.01.2016 / 21:57 0

Планинската спасителна служба издирва Пенко Иванов Стрелков. 42-годишният мъж е забелязан последно на хижа „Мургана” в местността „Топалов кладенец” между 4 и 5 ч. сутринта на 18 срещу 19 януари, съобщава БНТ.

Издирването започнало в петък, на 22 януари. Близките са разтревожени, че акцията може би е прекратена. Братът на изчезналия Пенко каза, че е отчаян и смята заедно с роднини да се организират да го търсят. Мъжът заяви, че вече не вярват в институциите, пише блиц. 

От МВР-Пирдоп потвърдиха, че не са прекратявали издирването и спасителната акция продължава.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама