Извадиха тялото на удавения 4-годишен Мерт
снимки: БулФото
Водолази откриха днес тялото на 4-годишния Мерт в язовира на село Винево. Продължава издирването и на последния от семейство Рамадан, жертва на пороя - дядото Мюмюн. Той е шофирал колата, отнесена от пороя на моста.
_333x465.png)
В нощта срещу 25 април четиричленно семейство изчезна край село Винево, след като придошла вълна отнесе автомобила, с който пътували. Четиримата - двама съпрузи, дъщеря им и внучето им, пътували към Кърджали.
_300x465.png)
Часове след трагедията бе открито тялото на по-възрастната жена - 54-годишната Ресмие Хакиф Рамадан. Вчера беше открито тялото и на дъщерята - 30-годишната Ширин, а днес и на детето.
_331x465.png)
Група от четирима водолази тази сутрин влезе във водите на язовира. Трупът на момченцето е открит в плитка част на язовира, приблизително в средата на дължината му, информира зам.-началникът на областната служба „Пожарна безопасност и защита на населението” Димитър Колев.


