Калиакра спря Кубрат. Африканецът Мохамед и юноша на Черно море бележат за тима на Райчев

05.09.2015 / 21:18 0

Калиакра се превърна в първия отбор в Североизточна „В“ група, който победи Кубрат и му вкара голове. Каварненци спечелиха с 3:1  срещата от четвъртия кръг пред своята публика на електрическо осветление преди минути.

Домакините откриха чрез Енчо Лемперов, но след почивката гостите изравниха направо от ъглов удар. След това юношата на Черно море направи 2:1, а африканецът Мохамед оформи крайния резултат с първото си попадение за каварненци.

Успехът е трети за подопечните на Иван Райчев, а кубратци претърпяха първа загуба, след като до този момент имаха три поредни победи без допуснат гол.