Локо би Спартак в драма и изравни резултата в ½-финалната серия – 1:1. Тансер Юсню в болница със съмнение за комоцио

18.04.2015 / 18:16 0

Хандбалистите на Локомотив победиха Спартак с 33:32 (15:12) след драма в зала „Владислав“ и изравниха резултата в 1:2-финалната серия за държавно първенство – 1:1. Третият решителен мач, който ще определи финалиста за титлата, е на 2 май в Камчия.

През второто полувреме Спартак водеше в резултата, дори и с 4 гола. Три минути преди края обаче Локо изравни и срещата продължи гол за гол, а 8 секунди преди края Бранимир Балчев отбеляза победното попадение за своите.

Най-резултатен от победителите, преди да напусне с тежка контузия, бе Тансер Юсню с 6 гола, а от Спартак Йордан Димитров завърши със 7 гола. Асът на спартаклии Мирослав Владков пък скъса ахилес в края.

Тансер Юсню пострада тежко през второто полувреме. Той се удари със съперник и падна с главата върху коляното на друг от Спартак. В момента Тансер е в болница със съмнение за комоцио. След минути ще мине скенер.

„Не е губил съзнание, но не е добре и му се гади. Пред 3 месеца вече имаше комоцио, дано сега се е разминал с него“, заяви за petel.bg треньорът на Локо Никола Карастоянов, който придружава Юсню в болницата.