Локо тресна шампиона на хандбал. Щастливият Кольо Карастоянов: Това е мечтан старт за нас!

31.10.2015 / 18:15 0

Хандбалистите на Локомотив победиха шампиона Фрегата (Бургас) с 29:23 (12:10) в мач от петия кръг на “А” група в зала „Владислав”, който завърши преди минути. За Локо това бе първа среща през новия сезон, тъй като предните му четири бяха отложени.

„Доволен съм от момчетата. Играха като колектив, със сърце и стимул. Това е мечтан старт за нас в първенството. Гостите само два-три пъти водеха с един гол разлика. През останалото време напред бяхме ние. Водехме с гол, два, а в последните 10 минути се откъснахме с 3-4 и логично спечелихме”, заяви за petel.bg щастливият треньор на домакините Никола Карастоянов.

Следващата събота е варненското дерби Спартак – Локо. Двубоят ще е от 14 часа на „Спортпалас”.