Марек шокира Черно море на "Тича", феновете награбиха Сашо Станков

09.08.2014 / 20:02 5

снимки: Росен Добрев

Марек шокира отбора на Черно море на собствения му стадион. Мачът от 4-ия кръг на "А" група завърши с победа на гостите от Дупница с 1:0.

Единственото попадение в срещата отбеляза Димитър Петков с глава, след центриране на Милен Василев. Петков се контузи при отбелязването на гола и бе сменен.

По време на целия двубой феновете на "Тича" освирката футболистите и Александър Станков за слабата продукция. Наставникът бе и сериозно обиждан от част от привържениците, които по време на мача специално се преместиха зад треньорската скамейка.

За 90 минути домакините успяха да застрашат сериозно само един път вратата на дупничани.

"Моряците" създадоха първото и единствено чисто голово положение чак в 75-ата минута, когато Иван Коконов от отлична позиция не успя да уцели вратата.

В 90-ата минута Кристиян Петков излезе сам срещу Георги Китанов и стреля, но стражът на домакините демонстрира добър рефлекс и с върха на пръстите изби в корнер.

На почивката феновете на "Тича" освирката футболистите на Александър Станков за слабата продукция. Агитката на "моряците" дори се премести от традиоционното си място и се настани зад скамейката на домакини, като започна да търси сметка на Станков за слабата игра на отбора и да скандира за неговата оставка.

Поради контузии Стенио и Бакари от състава на домакините трябваше да бъдат заменени, въпреки че вторият се появи в игра едва след почивката.

Съставът на "Черно море": Китанов, Котев, Живко Атанасов, Венков, Сашо Александров, Паланков, Стенио, Райков, Божилов, Матиас и Манолов.