Младшата на „моряците“ врътна 1:1 на тежък терен

28.09.2014 / 10:54 0

Юношиге младша възраст на Черно море направиха 1:1 с Берое в среща от X кръг на елитна футболна група до 17 години, която се игра на тежък терен под Аспаруховия мост. Гостите поведоха в резултата в 20-ата минута след колективна грешка в отбраната на „моряците“. 8 мин по късно обаче добра атака между Валери Христов и Валентин Йосков бе спряна непозволено в наказателното поле на гостите и Йосков вкара дузпата за 1:1. След почивката футбол липсваше. Заралии се бранеха с всички позволени средства и на моменти твърдата им игра откровено преминаваше в груба. Именно след един такъв фаул Румен Касабов от варненци бе изваден принудително със съмнение за много тежка контузия . За клубния сайт наставникът на Черно море Калоян Георгиев заяви, че не е доволен от показаното на терена и от допуснатата за пореден път груба игра срещу неговите възпитаници.

Моряците“ разделят второто място в класирането с ЦСКА, а на 3 октомври гостуват от 10,30 часа на Ботев (Пд).