Младшата на Черно море би с 1:0 Берое в Стара Загора

12.03.2016 / 16:33 0

Юношите младша възраст на Черно море записаха успех с 1:0 при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от поредния кръг на Елитната група до 17 години. Единственият гол в мача реализира Дейвид Венциславов в 18-ата минута след центриране от корнер. Преди попадението "заралии" изпуснаха чиста ситуация да открият резултата.

Втората част премина изцяло под диктовката на домакините, които създадоха куп положения пред вратата на варненци, но стражът Иван Дюлгеров след отлични намеси запази вратата си чиста.

Следващата сряда Черно море приема на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост тима на Пирин (Благоевград)

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Мартин Станков, Ертан Томбак, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Емил Янчев, Георги Георгиев (55-Даниел Димов), Румен Касабов (64-Влад Михайлов), Илиан Илиев (65-Никола Тодоров), Дейвид Венциславов (84-Ивелин Маджаров), Калоян Диев