Младшата на Черно море бие за купата

11.11.2015 / 12:45 0

Футболните таланти на Черно море, родени през 2000 година, победиха Локомотив (Пд) с 1:0 в първия 1/4-финален мач от турнира за Купата на БФС на терена под Аспаруховия мост. Реваншът в Пловдив е на 25 ноември.

"Моряците", водени от Тодор Марев, тотално надиграха своя съперник, но така и не успяха да натрупат по-добър аванс преди ответната среща. Единствения гол вкара Георги Топалов още във 2-рата минута.

След почивката варненци създадоха куп голови положение, които обаче не успяха да реализират.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Йордан Радев, Александър Цариградски, Георги Топалов, Мартин Дичев, Виктор Попов, Радослав Вичев, Синан Мехмедов, Антоан Вълчев, Лъчезар Йорданов, Данаил Димов