Младшата на Черно море с нелепа загуба под Аязмото. Получи гол...

15.11.2015 / 16:23 0

С гол в последните секунди юношите старша възраст на Берое победиха Черно море с 1:0 в мач от XIII кръг на елитна група по футбол до 19 г. в Стара Загора. Валентин Йосков изведе „моряците“ напред през първото полувреме, но след почивката домакините изравниха, а в 90-ата мин стигнаха и до трите точки.

„Получи се отворен мач. Имахме шансове да направим както 2:0, така и 2:1. Те също имаха положения. Съжалявам, че едно невнимание накрая в защита ни отне точката“, каза за „Народно дело“ наставникът на „моряците“ Тодор Каменов.