Младшата на "моряците" се издъни под Аспаруховия мост

30.10.2015 / 16:42 0

Юношите младша възраст на Черно море изгубиха от ЦСКА с 1:3 в среща от XI кръг на елитна група по футбол до 17 години, която завърши преди минути на терена под Аспаруховия мост.

Гостите поведоха с 3:0 след почивката, а 5 минути преди края Ивелин Маджаров вкара гола на честта за своите.

„Надиграха ни, но първите им два гола паднаха след наши грешки. От 4 атаки обаче те ни вкараха три гола. Не съм доволен от представянето ни, отстъпвахме в единоборствата и не правехме това, което исках“, заяви наставникът на „моряците“ Георги Попов.

Загубата е четвърта за Черно море, който слезе на четвърто място в класирането със 17 точки. Лидер е Септември със 27, пред Славия – 22, и Левски - 18.