"Моряците" тренираха в дъжда

03.03.2015 / 17:30 0

Срещу Локомотив (Горна Оряховица) треньорът на Черно море Никола Спасов ще разчита на същия титулярен състав, на който заложи при успеха с 2:0 над Славия в петък. Реваншът от турнира за Купата на България е в четвъртък в 14 ч. като в първия си двубой варненци биха с 1:0. Тогава в състава бяха Чанович, Котев, Кулибали, Станчев, Венков, Клок, Паланков, Курьор, Златинов, Райков и Бижев, а през втората част силно се включиха Коконов, Бакари и Ернандес. Перфектна комбинация между последните двама дори доведе до втория гол, дело на колумбиеца, а преди това Петър Златинов бе открил от дузпа.

Днес черноморци тренираха в дъжда на стадион „Младост“,  като отработиха различни тактически игрови варианти. Аут за мача е Георги Божилов, който ще премине утре ядрено-магнитен резонанс. Двубоят е поверен на младия рефер Владимир Вълков.