Спартак 1918 с 12-та загуба в "Б" група

02.11.2014 / 16:42 1

Спартак 1918 записа 12-та поредна загуба в „Б“ група. Варненци отстъпиха с 0:2 при визитата си на Пирин в Благоевград.

Резултатът бе открит в 18-ата минута от нападателя на „орлетата“ Мартин Тошев, който засече по красив начин центриране на Александър Башлиев. Вторият гол падна в 77-ата минута, когато току що влезлият Антонио Хаджииванов се разписа на празна врата след перфектен пас на Владислав Златинов.

За 90 минути Спартак създаде едно добро положение пред вратата на съперника, което бе пропуснато от Огнян Стефанов.

Така варненци продължават да са без спечелена точка във втория ешелон на родния футбол.

Съставът на Спартак 1918: Ф. Димитров, Маринчев, Донев, Калудов, Р. Тодоров, Яначков, Илиев, Чипев, Малчев, Радулович, Стефанов.