Никола Спасов: Контролирахме изцяло мача. Радва ме, че вкарахме красиви голове

23.08.2014 / 20:38 0

Старши треньорът на Черно море Никола Спасов бе изключително щастлив след победата над Локомотив (Пд).

"Винаги съм казвал, че е лесно да се говори след 3:0. Направихме много добър мач и заслужено победихме. Контролирахме нещата през цялото време. В началото бяхме малко колебливи, което е нормално. Търсихме ранен гол, който да ни успокои. В края на полувремето го вкарахме, като това можеше да стане и по-рано. Добре, че при 0:0 не допуснахме попадение в нашата врата. През втората част продължихме да сме агресивни. Търсихме втори и трети гол и стигнахме до тях. Можехме да бием дори с 5:0. Не дадохме никакви шансове на Локомотив. Радвам се много, че вкарахме красиви голове. Все още играта не е такава каквато я искам, можем да сме още по-агресивни, но всичко ще си дойде на мястото", заяви Никола Спасов.