Пребиха още един от „Наглите” в затвора. Любо Гребеца със счупена челюст и потрошени ребра
След като братята Ягуари пребиха Прокопи Прокопиев-Поли Културиста преди десетина дни, за което БЛИЦ съобщи преди всички, сега ред дойде на друг член от "Наглите" - Любомир Димитров-Гребеца. Той е ял сериозен пердах в коридора на 6-и отряд, където лежи, съобщиха за блиц източници от Централния софийски затвор. Гребеца е бил нападнат в четвъртък и смлян от бой от неколцина свои "колеги" пандизчии. Според неофициална информация той е със счупена челюст и потрошени няколко ребра.
Любомир Гребеца е част от групата за отвличания "Наглите". Говори се, че именно той е разкрил пред разследващите подробности за отвличанията, както и две убийства. Той дори завел криминалистите до Плана, където са заровени телата Юлиян Лефтеров – Кунгфуто и автокрадеца Иван Пайнавелов – Сапата. Разкритията Гребеца направил след като му било обещано, че ще стане защитен свидетел също като Валентин Михайлов-Ихтиманския. Щом не получил обещаната защита, а се превърнал в един от основните подсъдими от бандата, Гребеца оттеглил показанията си, но вече станал трън в очите на съпроцесниците си.
В затвора са категорични, че нападенията над членове от "Наглите" вече се превръща в тенденция. Пръв под ударите на пандизчиите попадна Прокопи Прокопиев-Културиста. Той бе "сурвакан" с винкел от братята Мартин и Петър Мартинови, известни като Ягуарите. Най-близкият приятел и "колега" от "Наглите" Кирил Кирилов - Шкафа или Монтанския, пък бе убит в края на март 2012 г.

