Рейсът на Тича 1948 се счупи, отборът губи мач служебно. Близнак донесе точка на Бяла

28.09.2014 / 20:29 2

Рейсът на Тича 1948 (Долни Чифлик) се счупи и отборът не пътува за гостуването на Две Могили в Североизточна „В“ група. Возилото се повредило, малко преди играчите да се качат в него от центъра на Варна. Шофьорът установил, че повредата е сериозна и не може да бъде отстранена, а времето не стигнало да се осигури нов автобус. Така тимът ще изгуби двубоя служебно с 0:3.

Черноморец (Бяла) пък се добра до 1:1 в Шумен, след като губеше с 0:1 на полувремето. Точката донесе близнакът Мартин Любенов с гол от фаул след почивката.

Резултати от VII кръг: Калиакра - Кубрат 2:2, Провадия - Дунав 1:6, Ботев - Светкавица 3:1, Шумен - Черноморец (Б) 1:1, Доростол - Бенковски 1:2, Белица - Септември 2:0, Две Могили - Тича 1948 неигран, Черноморец (Бч) - Суворово отложен.