Шеф на Суворово притеснен за бъдещето на отбора

19.10.2015 / 11:55 0

Изпълнителният директор на Суворово Гавраил Гавраилов изрази притеснение за бъдещето на отбора след домакинската загуба от Интер (Плачидол) с 2:4 в Североизточна "В" група.

„Сигурно ще става и по-лошо за нас. Причината е, че основните ни футболисти работят и не могат да идват на тренировки, а някои – и на мачовете“, аргументира за petel.bg опасенията си Гавраилов.

Живко Бояджиев изведе гостите напред с майсторско изпълнение на фаул в 30-ата минута, а след почивката Интер дръпна с 4:0. За втория гол на Радо Георгиев с прекрасен пас асистира Диян Генчев, а след това два пъти се разписа Симеон Неделчев. В края Николай Илиев-Пурата и Теодор Кирчев направиха загубата на домакините по-почетна.

„У дома сме много зле, тъй като имаме 8 точки от 6 срещи. На чужд терен сякаш виждам друг наш отбор, след като сме с пълен актив от 12 точки след 4 мача“, допълни Гавраилов.