Сашо Станков: Съдията не ни даде дузпа, но ние знаехме как ще ръководи

03.08.2014 / 21:37 1

Треньорът на Черно море Сашо Станков призна, че неговият тим е играл слабо в Пловдив, но уточни че са били ощетени от рефера в 85-ата минута. Тогава при 2:1 за Ботев той не е посочил бялата точка за нарушение срещу Мирослав Манолов. Станков имаше претенции към съдията и за други отсъждания, но уточни, че са били подготвени за подобно ръководство.

„Слаб мач за нашия отбор. Започнахме доста плахо и колебливо, губехме единоборствата в средата на терена. След гола излязохме по-напред, пресирахме противника и закономерно, след като създадохме положения, достигнахме до равенството. След почивката вместо да се сдобием с повече самочувствие изпаднахме в летаргия. Голът в нашата врата висеше на косъм и се стигна до него. Не искам да звучи като оправдание със съдийството, защото изиграхме и слаб мач, но предварително знаехме какво ни очаква. Даже ми е малко смешно да говоря за съдийството. Под достойнството ми е да коментирам, визирам ситуацията с неотсъдената дузпа и още куп ситуации. Наистина за сега не ми върви срещу Ботев, но по някой път плочата се обръща“, заяви Сашо Станков.