Състав загадка на Спартак 1918 бие Тополи с 3:0

06.08.2014 / 20:07 0

Загадъчен състав на Спартак 1918 победи с 3:0 четвъртодивизионния Тополи в контрола на изкуствения терен на „Локомотив“, която завърши преди минути. По-голяма част от тези, които излязоха титуляри за домакините, се очаква да играят за представителния тим срещу Добруджа в двубоя от втория кръг на „Б“ група на стадион „Спартак“ от 18 часа в неделя.

Точни за победителите бяха Ивайло Русев, Динко Динков и Христо Иванов. В състава започна и дошлият на проби Дейвид, но бе сменен още в 10-ата минута. След почивката треньорът на Спартак 1918 Златин Михайлов пусна в игра юноши на клуба, родени през 1996 и 1997 година.