Силен Лудогорец размаза конкурент за титлата

21.09.2014 / 22:24 0

Лудогорец прегази един от основните си конкуренти за титлата Литекс с категоричното 4:1. Очакванията за дерби на "Лудогорец Арена" не се сбъднаха, след като избраниците на Георги Дерменджиев прегазиха "оранжевите" и дори пропуснаха да запишат още по-изразителен успех. Попаденията във вратата на гостите от Ловеч бяха дело на Марселиньо и Михаил Александров преди почивката, а през втората част точни бяха още Юнес Хамза и резервата Вандерсон.

"Оранжевите" на Красимир Балъков все пак стигнаха до почетен гол. В третата минута на добавеното време се разписа Данило Асприля и така срещата приключи 4:1, което е най-тежката загуба на ловешкия клуб от началото на сезона.

Лудогорец е втори с 18 точки, колкото има и Берое. Лидер е ЦСКА с 20.