Спартак 1918 разби Калиакра с 5:1 като гост, Деян Христов с хеттрик

26.07.2014 / 20:38 1

Спартак 1918 записа шеста победа в шестата си контролна среща от началото на лятната подготовка. Варненци разбиха с 5:1 Калиакра в Каварна в последния си спаринг преди старта на сезона в "Б" група.Три гола за успеха заби Деян Христов.

Той откри резултата в 20-ата минута с красиво воле след хубаво центриране на Николай Костов отдясно. Домакините изравниха чрез Явор Въндев, който бе точен от дузпа. Така завърши и първото полувреме.

В 54-ата минута Деян Христов даде нова преднина на гостите, разписвайки се с глава след центриране от корнер. В 61-ата минута Петър Патев покачи на 3:1 също с глава. Четвърт час преди края на срещата Деян Христов излезе сам срещу вратари и оформи хеттрика си, а в последната минута домакините си отбелязаха автогол за 1:5.

Спартак 1918: Яначков, Дянков, Патев, Н. Костов, Р. Тодоров, Минчев, К. ЯНев, Казаков, Ботев, Борисов, Деян Христов (Т. Трифонов, Смирнов, Ил. Неделчев, Веселинов, Русев, Гочев)