Спартак Варна загуби у дома от Светкавица. Гостите завършиха с 9 души

28.08.2016 / 20:05 24

Спартак Варна загуби с 1:2 домакинския си мач със Светкавица от втория кръг на Североизточната "В" група.

Двубоят се игра навръх 98-ия рожден ден на "соколите". Гостите завършиха мача с 9 човека, след като двама техни футболисти бяха изгонени за по два жълти картона в 48-ата и 88-ата минути.

Цял мач домакините бяха подкрепяни от мощна агитка на стадион "Локомотив", която пя песни и пали факли за своите любимци.

Тимът от Търговище откри резултата в 8-ата минута чрез Цветан Илиев. В края на първата част Иван Георгиев удвои аванса на Светкавица.

Пламен Иванов от Спартак Варна оформи крайния резултат в 75-ата минута.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Свилен Иванов, Калоян Иванов, Петьо Василев, Диян Кателиев, Михаел Михалев, Иван Добрев, Ивайло Русев, Пламен Иванов, Десислав Дяков, Микаел Асад (Георги Шабанов, Денислав Драганов, Йордан Янев, Кристиян Славов, Лоренцо Демирев, Милен Бабаджанов)