Старшата на Черно море се сгромоляса във Варна. Падна безславно от седмия със 1:7!

23.10.2015 / 16:50 0

Юношите старша възраст на Черно море записаха унизителна загуба в мач от X кръг на елитна група до 19 години на терена на Аспаруховия мост във Варна преди минути. Водените от Тодор Каменов футболни таланти паднаха безславно с 1:7 от седмия в класирането Септември (София).

Загубата е най-тежка за Каменов като треньор на юноши в Черно море.

„Лошо влязохме в срещата и до 5-ата минута вече губехме с 0:2. После тръгнахме да атакуваме, а те правеха контри и голове. Стана 0:6 и чак тогава Николай Минков върна едно попадение. Безобразен мач за нас. Безобразно представяне в защита. Всяка тяхна атака беше голова. Как ще излезем от ситуацията или? Надявам се с работа, добри игри и резултати“, каза за petel.bg Каменов.

„Моряците“ имат 4 победи и 5 загуби и заемат 10-о място в класирането с 12 точки. В елита са 17 тима.